KONST / Litografier / Grafiskt blad 11482313
nr 1148 2313
Catharina Edlund
(f. 1974), Sverige
Grafiskt blad, Signerad och numrerad 38/240. 44x36 cm
Kondition: löst blad
Catharina Edlund, svensk bildkonstnär född i Sundsvall 1974 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 18:34:13
4/12 15:58:31
Catharina Edlund
Läs mer om Catharina Edlund